Montaż klimatyzacji w domu i biurze - serwis klimatyzacji - doradztwo w zakresie montażu klimatyzacji.
Wycena klimatyzacji
517 165 065
Mamy wolne terminy!

Serwis klimatyzacji

Oferujemy serwis, naprawę oraz montaż klimatyzacji domowej.

W przypadku serwisu podejmujemy się kontroli urządzenia i na tej podstawie są wykonywane prace serwisowe/konserwacyjne.

Systemy klimatyzacji są skomplikowanymi urządzeniami, które ulegają awarii. Liczne podzespoły, czy zespoły elektroniczne, mechaniczne i medialne (np. substancje chłodzące) ulegają zużyciu, czy też zepsuciu, w związku z tym podejmujemy się ich serwisu lub naprawy.
 
W przypadku jakiejkolwiek usterki należy wezwać ekipę do jej wyeliminowania, ponieważ zepsute układy mogą stwarzać zagrożenie dla życia człowieka. Naprawa klimatyzacji jest jedną z usług, którą oferujemy obok serwisu i montażu nowych instalacji. Jeżeli Twoja klimatyzacja utraciła szczelność układu, podejrzewasz brak czynnikach chłodniczego lub urządzenie przestało działać - to możemy Ci pomóc. Skontaktuj się z nami, i pamiętaj: nigdy nie należy serwisować klimatyzacji lub naprawiać jej we własnym zakresie! Przegląd układu klimatyzacji powinien zostać wykonany przez uprawnioną osobę, która posiada odpowiednie umiejętności i wszystkie niezbędne pozwolenia. Nasza firma oferuje profesjonalny serwis klimatyzacji.
Powtarzalność konserwacji lub czyszczenia systemów klimatyzacyjnych zależy od typu posiadanego klimatyzatora (split oraz multisplit), a także od rodzaju posiadanych systemów klimatyzacyjno-wentylacyjnych.

Przegląd klimatyzacji - odgrzybianie klimatyzacji w domu i biurze

W ramach przeglądu serwisowego lub przeglądu pogwarancyjnego świadczymy takie usługi jak:
  • sprawdzenie szczelności (nieszczelność systemu klimatyzacji jest bardzo niebezpieczna),
  • napełnienie klimatyzacji odpowiednim czynnikiem chłodzącym(znane z kimatyzacji samochodowej tzw. "nabicie klimatyzacji" lub fachowo "uzupełnienie czynnika"),
  • wymianę filtra (jeżeli takowy nadaje się do wymiany),
  • czyszczenie klimatyzacji (nieprzyjemne zapachy mogą wynikać z zanieczyszczeń obecnych w systemie) czyli odgrzybianie układu,
  • czyszczenie parownika i skraplacza,

a także wiele innych czynności, które pozwolą zachować trwałość klimatyzacji.

Regularny serwis klimatyzacji przedłuża jej żywotność

Warto dodać, że musimy tutaj również wziąć pod uwagę podatność urządzenia klimatyzacyjnego na brud/zanieczyszczenia. Jeżeli przeprowadzamy regularnie serwis klimatyzacji to ilość awarii, czy problemów jest znacznie mniejsza niż w przypadku urządzeń, które nie miały wykonanego serwisu lub konserwacji.

Serwis klimatyzacji (odgrzybianie, czyszczenie, nabijanie czynnika) w domu - ceny

Cena serwisu klimatyzacji domowej lub klimatyzacji w biurze jest różna, i wynosi od 200 do 300 zł wraz z kosztem filtrów. Cena jest także uzależności od ilości urządzeń do serwisowania a także od ilości elementów, które wymagają wymiany. Najlepiej będzie jeżeli skontaktujesz się z nami, przedstawimy Ci wtedy kompletny koszt serwisowania Twojej klimatyzacji w domu lub biurze.
 
Nasze wieloletnie doświadczenie, a także zaufanie Klientów pozwala nam na wykonanie profesjonalnych usług w postaci serwisu, montażu oraz naprawy. Dokonujemy tych czynności w domach, restauracjach, sklepach, biurach.

Przegląd i serwis - WYCENA KLIMATYZACJI

Dowiedz się ile będzie kosztować klimatyzacja w twoim lokalu
ZADZWOŃ: 
+48 517 165 065
Olina sp. z o.o., ul. Białostocka 35, 07-200 Wyszków, NIP: 527 279 58 55

Wyślij prośbę o wycenę

Copyright © 2024 All Rights Reserved
chevron-down