Montaż klimatyzacji w domu i biurze - serwis klimatyzacji - doradztwo w zakresie montażu klimatyzacji.
Wycena klimatyzacji
517 165 065
Mamy wolne terminy!

O nas

Wykonujemy serwis i montaż klimatyzacji w mieście Warszawa oraz pobliskich miejscowościach na terenie województwa mazowieckiego.

Klimatyzacja do domu, mieszkania w bloku, firmy, biura, sklepów, hal produkcyjnych to najpopularniejszy wybór wśród naszych Klientów. Jesteśmy certyfikowanymi instalatorami wszystkich czołowych marek klimatyzatorów na rynku. Należą do nich najlepsi producenci klimatyzatorów, w tym Samsung, Gree, Haier, AUX,Lg, Kaisai oraz wiele innych wiodących producentów na rynku.

Doradztwo w określeniu parametrów klimatyzacji

Zajmujemy się również doradztwem w zakresie zdrowego klimatyzowania pomieszczeń w domach i mieszkaniach. Dysponując dokładnymi wskaźnikami jak temperatura powietrza, wilgotność i obie, dopasowujemy optymalne klimatyzatory do danego pomieszczenia. Inne parametry dotyczące schłodzonego powietrza powinny być skonfigurowane dla pomieszczenia biurowego, a inne dla salonu, w którym na co dzień przebywają dzieci. Inna będzie klimatyzacja do domu, a inna do mieszkania w mieście Warszawa. Przy doborze należy wiec wziąć pod uwagę wiele istotnych czynników.

W bardzo atrakcyjnych cenach udostępniamy naszym klientom z miasta Warszawa i okolic urządzenia typu klimatyzatory od największych i sprawdzonych producentów. Urządzenia wybieramy nie tylko na podstawie parametrów, ale przede wszystkim pragniemy, aby nasi klienci nie mieli usterek związanych z ich urządzeniem klimatyzacyjnym przez wiele lat.

Klimatyzacja, lub jej brak to temat, o którym najczęściej przypominamy sobie dopiero latem. Zadbaj o komfortową temperaturę w pomieszczeniu już dziś!

Głównym obszarem działalności naszej firmy jest Warszawa, ale instalacja, montaż i serwis klimatyzacji to usługa, którą świadczymy na terenie całego województwa mazowieckiego.

WYCENA KLIMATYZACJI

Dowiedz się ile będzie kosztować klimatyzacja w twoim lokalu
ZADZWOŃ: 
+48 517 165 065
Olina sp. z o.o., ul. Białostocka 35, 07-200 Wyszków, NIP: 527 279 58 55

Wyślij prośbę o wycenę

Copyright © 2024 All Rights Reserved
chevron-down